Yerinde Web olarak sunduğumuz tüm hizmetlerimiz

HİZMETLERİMİZ

Web Tasarım

Yerinde Web, benzersiz, seçkin, amaca uygun, güncel web tasarım trendlerine uygun işler yapmaktadır. Bu prensip, Yerinde Web web tasarım kültürünün temelidir.

...

Web Tasarım

Web Hosting

Hazırladığınız web sayfaları nı yüklemek için bir alana ihtiyacınız vardır. Sitenizin çalışması için konfigüre edilmiş olan sunucularda sizin için ayrılan alana hosting denir. Hosting hizmeti bilgisayarlardan daha güçlü olan sunucu dediğimiz makinalar üzerinden sağlanmaktadır. Sunucular sürekli açık ve günün her saati erişilebilir olmak zorundadır.

...

Web Hosting

E - Ticaret

Genel olarak tanımlamak gerekirse internet üzerinden web sitelerinden kredi kartı, havale gibi yöntemler kullanılarak alışveriş yapılması olayına E–ticaret diyoruz.

...

E - Ticaret

Kurumsal Kimlik Çalışması

 

Kurumsal kimlik çalışması firmaların görsel yüzünü oluşturmak için yapılan grafik tasarım çalışmalarıdır. Kurumsal kimlik çalışması içeriğinde logo tasarımı, kartvizit tasarımı, katalog & broşür tasarımı, zarf tasarımı, antetli kağıt, dosya vb. tüm yazılımı medya unsurlarının grafik tasarım işleri yer almaktadır. Kurumsal kimlik çalışmasının en önemli konusu renklerdir. Bir firma ilk olarak kendisini en iyi şekilde yansıtacak renklere karar vermelidir ve kurumsal kimlik çalışması bu renk teması üzerinden yapılmalıdır.

...

Kurumsal Kimlik Çalışması