Kurumsal

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Yeride Web olarak müşterilerimizin ürün ve hizmetlerinin hedef kitlelerine daha verimli ve hızlı ulaşmasını sağlayan profesyonel çözümler sunarız. Firma içi işlemleri hızlandıran ve çalıma verimliliğiniz arttıran uygulamalar geliştiririz. Müşterilerimizin isteklerini dinler ve kuruma özgü çözümler ile kurum imajı ile bağdaşan bütünsel uygulamalar geliştiririz. Her zaman dünyadaki değişimi takip eder, en yeni ve en güvenilir teknolojiyi kullanırız. Öncelikli amacımız %100 müşteri memnuniyetidir.

Vizyonumuz; Yapacağız

Kurulduğu günden beri yaptığı işlerde fark yaratan Yeride Web, çalıştığı ve oluşturduğu markaları bütünsel bir bakış açısı olarak benimsedi. Bütünü oluşturan her parça için ayrı, birbirinden bağımsız ve toplamda “dağınıklık” algısı yaratan çalışmalar yerine bütünün gücüne katkıda bulunacak fikirler entegre etti.

Yaptığımız kampanyaları, bunlar sonucu markalarımızın geldikleri noktayı, risk alanlarını düzenli olarak gözden geçirmeden rahat edemeyiz. Böylece geliştirdiğimiz stratejiler ve yaptığımız yaratıcı fikirlerin tıkır tıkır işlediğinden emin olmalıyız. En önemlisi, daha sonraki çalışmalarımız için ders çıkartıyoruz.

Böylece işe büyük bir avantajla başlıyoruz, Rotamız belli müşterilerimize ulaşmak istediği noktaya taşımak bizim için en önemlisi….

Misyonumuz; Yaptık

Reklamcılıktan anladığımız, yükümlüsü olduğumuz markaların değerlerini yükseltmek, satış ve karlılığını sürekli artırmaktır.Hayal gücümüzü ve sanat yapılarımızı sadece bu amaç doğrultusunda harcarız.

Bizim işimiz; Farklı Olmak

Web-tabanlı teknolojileri kurumlara en uygun şekilde adapte ederek; şirketlere artı bir değer sağlamak ve yüksek kaliteli bilişim çözümlerimiz ve hizmetlerimiz ile Türkiye’de güvenilir ve kalıcı bir marka ve isim olmaktır.